KONKURS NA STANOWISKO SPECJALISTY TECHNICZNEGO

(KIEROWCA-MAGAZYNIER)

W ZESPOLE SPECJALISTÓW DS. LOGISTYKI

 Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar etatu: pełny etat

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce pracy: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Legnicy, ul. Złotoryjska 89, 59-220 Legnica

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Realizacja zadań zakupowych na terenie miasta Legnica i okolic;
  • Sporadyczne wyjazdy na terenie kraju;
  • Prowadzenie ewidencji magazynowej;
  • Przyjmowanie i wydawanie asortymentu z magazynu

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe albo wykształcenie zasadnicze branżowe;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • umiejętność planowania i organizacji pracy;
  • zaangażowane podczas wykonywania obowiązków służbowych;
  • umiejętność obsługi magazynowych programów komputerowych;
  • uczciwość

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • poświadczone za zgodność z oryginałem kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe (możliwe poświadczenie kopii dokumentów przez kandydata),
  • podpisana klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz klauzula informacyjna.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Oferty zawierające wszystkie wymagane dokumenty oraz podpisane oświadczenie o zapoznaniu się z KLAUZULĄ ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI I KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ W PROCESIE REKRUTACJI prosimy kierować w zamkniętej kopercie z dopiskiem:

 oferta w konkursie na stanowisko SPECJALISTY TECHNICZNEGO W ZESPOLE SPECJALISTÓW DS. LOGISTYKI

na adres:

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Legnicy, ul. Złotoryjska 89

59-220 Legnica

do dnia  20-06-2021 r.

Komisja rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Komisja rekrutacyjna na każdym etapie postępowania może zakończyć proces naboru bez podania przyczyny. Informacja o wyniku naboru na powyższe stanowisko zostanie opublikowana na stronie internetowej Instytutu.

OK, zamknij