KONKURS NA STANOWISKO: SPECJALISTA TECHNICZNY

(DAWNIEJ OPERATOR CIĄGÓW TECHNOLOGICZNYCH – WYTAPIACZ)

TZDH – ŚBŁ IMN O/Legnica

Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar etatu: pełny etat, praca zmianowa – 5 brygadowa (zmiany 6-cio godzinne)
Liczba stanowisk pracy: 3
Miejsce wykonywania pracy:  Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w  Legnicy, Zakład Doświadczalny Hutnictwa – Hala pieców obrotowych, Ul. Złotoryjska 194 (teren HM „Legnica”)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa napędu i sterowania pieców obrotowych
  • Obsługa zasilania palników głównych i pomocniczych
  • Przygotowywanie i obsługa form i kadzi do metalu i żużla (współpraca z suwnicowym)
  • Obsługa pieca w zakresie spustu metalu i żużla
  • Obsługa układu wózków odlewniczych
  • Przygotowanie i obsługa szufli załadowczych (współpraca z suwnicowym)
  • Obsługa taśmociągu załadowczego pieca
  • Obsługa i czyszczenie z pyłów układów gazociągów pomiędzy komorą dopalania a ostatnią komorą osadczą układu.
  • Utrzymanie porządku i czystości w miejscu wykonywanych czynności i obrębie podległych instalacji
  • Zgodne intencją przełożonego wykonywanie jego poleceń,
  • Przyjęcie informacji dotyczących pracy urządzeń od zmiany ustępującej,
  • Zgodne z instruktażem i przepisami bhp wykonywanie swoich obowiązków, używanie odzieży ochronnej i sprzętu ochrony osobistej zgodne z przeznaczeniem.
  • Prowadzenie procesu rafinacji zgrubnej na kotłach rafinacyjnych
  • Przygotowywanie form ma metal rafinowany
  • Obsługa spustu metalu do form wraz z oznaczeniem bloków zgodnie z wymaganą ewidencją

Wymagania niezbędne:

Wykształcenie: min. zasadnicze zawodowe, preferowany kierunek techniczny

Podstawowa umiejętność obsługi komputera

Dyspozycyjność do pracy zmianowej,

Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,

Umiejętność pracy w zespole.

Wymagania preferowane jako dodatkowe:

Uprawnienia do obsługi wózków widłowych z napędem silnikowym

Uprawnienia do obsługi suwnic pomostowych, hakowo-lejniczych oraz czerpakowych, z poziomu „O” (kat. I S)

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia,

Zatrudnienie na umowę o pracę

Dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,

Wymagane dokumenty:

CV,

kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Oferty zawierające wszystkie wymagane dokumenty oraz podpisane oświadczenie o zapoznaniu się z  KLAUZULĄ ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI I KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ W PROCESIE REKRUTACJI   prosimy kierować w zamkniętej kopercie z dopiskiem:

oferta w konkursie na stanowisko specjalista techniczny

do dnia 05.06.2020 r.

na adres:

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Legnicy

  1. Złotoryjska 89

59-220 Legnica

Komisja rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Komisja rekrutacyjna na każdym etapie postępowania może zakończyć proces naboru bez podania przyczyny. Informacja o wyniku naboru na powyższe stanowisko zostanie opublikowana na stronie internetowej Instytutu.