KONKURS NA STANOWISKO

SPECJALISTA TECHNICZNY

W ZAKŁADZIE DOŚWIADCZALNYM HUTNICTWA

 Instalacja odpylania i odsiarczania ZDH – ŚBŁ IMN O/Legnica

Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar etatu: pełny etat, praca zmianowa – 4 brygadowa
Liczba stanowisk pracy: 1
Miejsce wykonywania pracy:  Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w  Legnicy, Zakład Doświadczalny Hutnictwa – Instalacja odpylania i odsiarczania gazów, Ul. Złotoryjska 194 (teren HM „Legnica”)

Zakres obowiązków:

  • - obsługa urządzeń oczyszczania gazów – filtry workowe,
  • - obsługa elementów układów odpylania gazów przy instalacjach piecach topielnych (rurociągi, wyczystki)
  • - obsługa urządzeń pomocniczych – pompy, sprężarki, wentylatory itp.
  • - praca przy bliskim transporcie wewnątrzzakładowym (obsługa ręcznych wózków paletowych i/lub widłowych z napędem silnikowym)
  • - obsługa instalacji przerobu pyłów – produkcja koncentratu Pb
  • - utrzymanie porządku i czystości w miejscu wykonywanych czynności i obrębie podległych instalacji

Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie: minimum zasadnicze zawodowe
  • Ogólna wiedza z zagadnień dotyczących techniki
  • Umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami i elektronarzędziami ręcznymi
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia,

Zatrudnienie na umowę o pracę

Dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe
  • ewentualne potwierdzone listy opiniujące i referencyjne
  • podpisane oświadczenie o zapoznaniu się z  KLAUZULĄ ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI I KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ W PROCESIE REKRUTACJI

Termin i miejsce składania dokumentów:

Oferty zawierające wszystkie w/w dokumenty prosimy kierować w zamkniętej kopercie z dopiskiem:

Oferta w konkursie na stanowisko SPECJALISTA TECHNICZNY W ZAKŁADZIE DOŚWIADCZALNYM HUTNICTWA

do dnia 22.01.2021 r.

na adres:

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Legnicy

UL. Złotoryjska 89

59-220 Legnica

W przypadku dostarczenia dokumentów w formie niekompletnej tj. stwierdzenia braku jakiegokolwiek z w/w dokumentów, Komisja rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do odrzucenia składanej kandydatury.

Komisja rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Komisja rekrutacyjna na każdym etapie postępowania może zakończyć proces naboru bez podania przyczyny. Informacja o wyniku naboru na powyższe stanowisko zostanie opublikowana na stronie internetowej Instytutu.