KONKURS NA STANOWISKO:

PRACOWNIK TECHNICZNY (OPERATOR PRZEROBU ŻUŻLA)

DEPARTAMENT PRODUKCJI

 DZIAŁ PRODUKCJI MATERIAŁÓW ŚCIERNYCH TZMŚ

Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar etatu: pełny etat, praca na II zmiany
Liczba stanowisk pracy: 1
Miejsce wykonywania pracy:  Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w  Legnicy, Dział Produkcji Materiałów Ściernych w Głogowie, 67-231 Żukowice, ul. Żukowicka 1.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie procesu produkcji polgritu,
  • obsługa urządzeń ciągów technologicznych produkcji materiału ściernego polgrit

(przenośników taśmowych, suszarni obrotowej, przesiewaczy wibracyjnych i eliptycznych, młyna kulowego, urządzeń układu odciągowo-odpylającego, filtrów odpylających), bieżąca kontrola pracy urządzeń w celu utrzymania parametrów produkcji materiału ściernego polgrit,

  • prowadzenie książki pracy maszyny, protokołów zdawczo-odbiorczych i raportu zmianowego.
  • bezpieczny załadunek polgritu na samochody i wagony,
  • protokolarny odbiór zwracanych kontenerów i palet,
  • protokolarne przekazywanie odbiorcy wydawanych kontenerów i palet,
  • bieżące kontrola jakości produkowanego ścierniwa,
  • bieżące kontrola jakości wydawanego ścierniwa,
  • utrzymanie porządku i czystości w miejscu wykonywanych czynności (plac manewrowy, warsztaty, magazyny, ciąg technologiczny itp.),
  • w przypadku realizacji robót specjalistycznych (remonty, załadunki wózkiem widłowym i ładowarką), bądź użytkowania elektronarzędzi, prace wykonywać zgodnie z instrukcjami szczegółowymi,
  • zgodne intencją przełożonego wykonywanie jego poleceń,
  • przyjęcie informacji dotyczących pracy urządzeń od zmiany ustępującej,
  • zgodne z instruktażem i przepisami bhp wykonywanie swoich obowiązków, używanie odzieży ochronnej i sprzętu ochrony osobistej zgodne z przeznaczeniem.

Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie: zawodowe
  • Ogólna wiedza z zagadnień dotyczących mechaniki,
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Wymagania dodatkowe:

  • Uprawnienia operatora wózka widłowego.
  • Uprawnienia na ładowarkę

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na okres minimum ½ roku,
  • Dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
    i doświadczenie zawodowe/staż pracy (w przypadku dokumentów
    potwierdzających doświadczenie zawodowe sporządzonych
    w języku obcym prosimy o załączenie tłumaczenia na język polski).

Termin i miejsce składania dokumentów: Oferty zawierające wszystkie wymagane dokumenty prosimy kierować w zamkniętej kopercie z dopiskiem „PRACOWNIK TECHNICZNY  (OPERATOR PRZEROBU ŻUŻLA) Dział Produkcji Materiałów Ściernych”,  zawierające wszystkie wymagane dokumenty wraz z podpisaną ZGODĄ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI, prosimy kierować do dnia

08.07.2022 r. na adres:

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Legnicy

ul.Złotoryjska 89

59-220 Legnica

Komisja rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Komisja rekrutacyjna na każdym etapie postępowania może zakończyć proces naboru bez podania przyczyny. Informacja o wyniku naboru na powyższe stanowisko zostanie opublikowana na stronie internetowej Instytutu.