KONKURS NA STANOWISKO PRACOWNIK OBSŁUGI (Operator Ciągów technologicznych)

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar etatu: Pełny etat, praca 3 zmianowa w systemie 4 brygadowym

Liczba stanowisk pracy: 3

Miejsce zatrudnienia: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział  Legnica, Dział Produkcji Hutniczej, ul. Złotoryjska 194 (teren HM „Legnica”).

Zakres obowiązków:

  1. Obsługa instalacji technologicznej odchlorowania pyłów zawrotowych:

  • Obsługa pomp membranowych;
  • Obsługa prasy filtracyjnej;
  • Obsługa sprężarki;
  • Obsługa wciągnika w zakresie załadunku ługowników pyłami zawrotowymi;
  • Obsługa wózka widłowego z napędem silnikowym w zakresie transportu big bagów z pyłami zawrotowymi;
  • Rozładunek kwasu siarkowego z wagonu kolejowego - cysterny do paletopojemników typu Mauzer;

  1. Obsługa urządzeń oczyszczania gazów – filtry workowe;
  2. Obsługa elementów układów odpylania gazów przy instalacjach pieców KPO (rurociągi, wyczystki);
  3. Obsługa urządzeń pomocniczych – pompy, sprężarki, wentylatory itp.;
  4. Praca przy bliskim transporcie wewnątrzzakładowym (obsługa ręcznych wózków paletowych i/lub widłowych z napędem silnikowym);
  5. Obsługa instalacji przerobu pyłów – produkcja koncentratu Pb;
  6. Utrzymanie porządku w miejscu wykonywanych czynności w obrębie obsługiwanej instalacji;
  7. Wykonywanie swoich obowiązków zgodnie z instruktażem stanowiskowym i przepisami bhp, używanie odzieży ochronnej i sprzętu ochrony indywidualnej zgodnie z ich przeznaczeniem;
  8. Wykonywanie innych poleceń Mistrza, zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami i uprawnieniami;

Wymagania wobec kandydata:

  • Wykształcenie: min. Podstawowe, preferowane zawodowe;
  • Ogólna wiedza z zakresu zagadnień dotyczących techniki;
  • Umiejętność obsługiwania się podstawowymi narzędziami i elektronarzędziami ręcznymi;
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera;
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej;
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji;
  • Umiejętność do pracy w zespole;

Dodatkowo preferowane:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych z napędem silnikowym;
  • Uprawnienia do obsługi wciągników i wciągarek w kategorii II W.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Pracę w organizacji badawczo-rozwojowej nastawionej na realizację innowacyjnych projektów B+R;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji;
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Wymagane dokumenty:

  • CV;
  • List motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe;
  • podpisana klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych;
  • podpisana klauzula informacyjna;

Termin i miejsce składania dokumentów:

Oferty w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Pracownik Obsługi – Operator Ciągów Technologicznych ”, zawierające wszystkie wymagane dokumenty wraz z podpisaną ZGODĄ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI, prosimy kierować do dnia 05.07.2022 r. na adres:

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Legnicy

Dział Kadr/Sekretariat
ul. Złotoryjska 89
59-220 Legnica

Komisja Rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Komisja rekrutacyjna na każdym etapie postępowania może zakończyć proces naboru bez podania przyczyny.