KONKURS NA STANOWISKO SPECJALISTA TECHNICZNY (ELEKTRYK) W DZIALE ENERGO-MECHANICZNYM, AUTOMATYKI I INFORMATYKI TEMiA

 Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar etatu: 1

Liczba stanowisk pracy: 2

Miejsce zatrudnienia: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych, ul. Złotoryjska 194, 59-220 Legnica ( Teren Huta Miedzi Legnica).

Zakres obowiązków:

  • prace związane z utrzymaniem ruchu parku maszynowego oraz linii technologicznej z zakresu: elektrycznym;
  • wykonywanie przeglądów okresowych;
  • wykonywanie remontowych/usuwanie awarii na terenie całego Zakładu.

Wymagania wobec kandydata:

  • wykształcenie: minimum zawodowe, mile widziany kierunek techniczny ,
  • posiadanie aktualnych uprawnień elektrycznych E1 do 1 kV
  • umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami i elektronarzędziami ręcznymi,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowo preferowane:

  • mile widziane uprawnienia na podnośniki koszowe samojezdne, wózki widłowe, wózki platformowe.
  • dodatkowym atutem będzie posiadania kwalifikacji E1 powyżej 1 kV oraz uprawnień do wykonywania pomiarów elektrycznych.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji;
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Oferty w zamkniętych kopertach z dopiskiem SPECJALISTA TECHNICZNY

 (ELEKTRYK ) DZIAŁ TEMiA”, zawierające wszystkie wymagane dokumenty wraz z podpisaną ZGODĄ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI, prosimy kierować do dnia 26.07.2022 r. na adres:

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Odział w Legnicy

ul. Złotoryjska 89, 59-220 Legnica

Komisja Rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Komisja rekrutacyjna na każdym etapie postępowania może zakończyć proces naboru bez podania przyczyny.

OK, zamknij