KONKURS NA STANOWISKO

 SPECJALISTY TECHNICZNEGO W LABORATORIUM

W DEPARTAMENCIE PRODUKCJI

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar etatu: pełny etat

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce zatrudnienia: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych, ul. Złotoryjska 194 , 59-220 Legnica (teren HM ,,Legnica”)

Zakres obowiązków:

  •   prowadzenie prac związanych z analityką chemiczną metodami

                klasycznymi oraz z wykorzystaniem instrumentalnych technik

                pomiarowych

  • przeprowadzanie analiz chemicznych próbek technologicznych

                w oparciu o opracowane procedury analityczne

  • udział w opracowywaniu nowych metod analitycznych
  • przygotowanie próbek przeznaczonych do analiz z wykorzystaniem

                urządzeń do roztwarzania próbek (płyty grzewcze, piece)

  • przygotowanie próbek metodami mechanicznymi

                (ucieraki, młynki, wstrząsarki, suszarki)

  • przygotowywanie roztworów mianowanych i roztworów

                pomocniczych

  • monitorowanie poprawności działania urządzeń pomiarowych

                podczas prowadzonych analiz oraz sprawne rozwiązywanie

                problemów analitycznych

  • prowadzenie obowiązującej dokumentacji laboratoryjnej
  • terminowe i prawidłowe wykonywanie powierzonych zadań

                służbowych i poleceń przełożonych , zgodnie z obowiązującymi

                przepisami

  • przestrzeganie przepisów oraz zasad bhp i ppoż
  • utrzymanie porządku i przestrzeganie zasad dyscypliny pracy

                w laboratorium

  • nadzór i należyta dbałość o powierzony sprzęt laboratoryjny

Wymagania wobec kandydata:

  • wykształcenie średnie albo wykształcenie średnie branżowe lub

   wyższe o profilu chemicznym

  • umiejętności analityczne
  • komunikatywność, otwartość, kreatywność
  • dokładność, rzetelność, odpowiedzialność
  • zaangażowanie w pracę, dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji;
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe.

Termin i miejsce składania dokumentów : oferty w zamkniętych

         kopertach z dopiskiem ,, SPECJALISTA TECHNICZNY W

         LABORATORIUM” zawierające wszystkie wymagane dokumenty wraz z

         Podpisaną ZGODĄ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

         KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI, prosimy kierować do dnia

         19.08.2022r. na adres:

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych

Oddział w Legnicy

  1. Złotoryjska 89, 59-220 Legnica
  2. Komisja rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do kontaktowania się

    tylko z wybranymi kandydatami. Komisja rekrutacyjna na każdym etapie postępowania może zakończyć proces naboru bez podania przyczyny.

    Informacja o wyniku naboru na powyższe stanowisko zostanie opublikowana na stronie internetowej Instytutu.