KONKURS NA STANOWISKO SPECJALISTY TECHNICZNEGO W DZIALE PRODUKCJI CHEMICZNEJ W DEPARTAMENCIE PRODUKCJI

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar etatu: 1

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce zatrudnienia: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych, ul. Złotoryjska 194, 59-220 Legnica

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesu produkcji produktów TZDC zgodnie z procedurą technologiczną i wytycznymi Mistrza.
  • Obsługa wyparek próżniowych
  • Obsługa taśmociągu załadowczego reaktorów.
  • Obsługa pomp/wentylatorów/sprężarki
  • Obsługa wciągników
  • Obsługa wirówek
  • Obsługa i czyszczenie pras filtracyjnych różnego typu
  • Obsługa wózka widłowego z napędem silnikowym
  • Utrzymanie porządku w miejscu wykonywanych czynności w obrębie obsługiwanych instalacji.
  • Wykonywanie swoich obowiązków zgodnie z instruktażem i przepisami bhp, używanie odzieży ochronnej i sprzętu ochrony osobistej zgodne z ich przeznaczeniem.
  • Wykonywanie innych poleceń Mistrza, z zachowaniem zgodności z posiadanymi kwalifikacjami i uprawnieniami.

Wymagania wobec kandydata:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe o kierunku technicznym
  • doświadczenie zawodowe przy obsłudze urządzeń produkcyjnych 3 lata
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • rzetelność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy

Dodatkowo preferowane:

  • obsługa wózka widłowego – mile widziana
  • odpowiedzialność, dokładność, samodzielność

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe/staż pracy (w przypadku dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe sporządzonych w języku obcym prosimy o załączenie tłumaczenia na język polski),
  • podpisana zgoda na przetwarzanie danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji,
  • podpisana klauzula informacyjna w procesie rekrutacji.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Oferty w zamkniętych kopertach z dopiskiem „SPECJALISTA  TECHNICZNY W DZIALE PRODUKCJI CHEMICZNEJ”, zawierające wszystkie wymagane dokumenty wraz z podpisaną ZGODĄ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI, prosimy kierować do dnia 11.04.2023 r. na adres:

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Legnicy

Dział Kadr / Sekretariat

ul.Złotoryjska 89

59-220 Legnica

Komisja Rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Komisja rekrutacyjna na każdym etapie postępowania może zakończyć proces naboru bez podania przyczyny.

OK, zamknij